X

محصولات

 

سیم و کابل

در بخش مشخصات محصولات سیم و کابل در سایت دنیای برق، پارامترها و اصطلاحاتی مطرح میشوند که بعضا نیاز به توضیحات دقیق دارند. در این صفحه، بعضی از این اصطلاحات و پارامترها، توضیح داده شده اند.
کلاس هادی
هادی همان رسانای سیم و کابل است که جنس آن معمولا مس یا آلومینیوم است. شکل هادی در سیمها چند دسته کلی یا کلاس دارد : مفتول، نیمه مفتول و افشان و ... برای مطالعه دقیق تر این کلاسها، کلاسهای هادی در سیمها را بخوانید.
دامنه حرارتی در حالت خم شو
اگر این محصول در محلهای غیر ثابت مانند کانوایرها استفاده شود، و مدام در حال خم و باز شدن باشد، مصرف کننده فقط مجاز است در این محدوده دمایی از محصول استفاده کند.
دامنه حرارتی در حالت نصب ثابت
اگر این محصول در محلهای ثابت مانند لوله خرطومی ساختمانی یا در دستگاههای برقی استفاده شود، و بعد از نصب و در حین استفاده ثابت باشد، مصرف کننده میتواند در دما، از این محصول استفاده کند.
جریان مجاز و حداکثر جریان
جریان مجاز یعنی جریانی که میشود به صورت پیوسته از این سیم گذراند. حداکثر جریان، آن جریانی است که بعد از آن سیم از بین میرود. در هیچ کاربردی، نباید از جریان مجاز عبور کنید و به سمت حداکثر جریان بروید
سیم های افشان
سیم های افشان از متداول ترین سیم هایی هستند که در تمامی زمینه ها کاربرد دارند از ساختمان های مسکونی گرفته تا تابلو های صنعتی

کابل های افشان و خشک
به مجموع چند رشته از سیم های افشان که در قالب یک روکش واحد قرار گرفته و برای ورودی های برق استفاده میشوند.

کابل های زوجی
کابل های زوجی کابل های بسیار نازکی هستند که عموما برای بخش تلفنی و ارتباطی و فرمان های سبک مورد استفاده هستند.
 

سیم و کابل
از زبان مشتریان
 • سلام و خسته نباشید. مدیریت موسسه فنی و مهندسی پارسیان هستم.واقعا از همکاری با شما راضی هستم. تمامی نیاز های ساختمان را از شما تهیه کردم . تشکر از زحماتتون و ارائه خدمات عالیتون.

  آقای سالارشکوهی نیا

  مدیریت موسسه فنی و مهندسی پارسیان
 • با توجه به خریدهای انجام شده از آن مجموعه (لوله های پی وی سی خم سرد)، كاركنان توانمند و خوش‌ برخورد آن مجموعه با مهارت‌های علمی بالا، در پشتیبانی و خدمات از شما تشکر می نمایم

  رییس بخش خرید

  شرکت عمران تکلار
 • در طی بیش از 3 سال همکاری ارزشمند مجموعه دنیای برق در زمینه‌ی تامین ادوات برقی، سیم و کابل و تجهیزات روشنایی، نكته‌ای كه بیشتر توجه اینجانب را به خود جلب كرده است، ارائه‌ی خدمات فروش مناسب این شركت در اسرع وقت بوده كه بی‌شك این سیاست درست، موجب موفقیت روز افزون آن مجموعه شده است

  كارشناس انفورماتیك

  شرکت رهنمون فن آوری اطلاعات
 • واقعا از همکاری با شما در طی این سالها بسیار راضی و خوشنود هستیم.به امید موفقیت های روز افزون آن مجموعه

  آقای مجتبی عباسی

  مدیر فنی خرید شرکت رایان راه
منو
 • متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.

ما در شبکه های اجتماعی

ما را می توانید در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آخرین اخبارها و رویدادهای ما مطلع شوید.

تلگرام: 
اینستاگرام: 
فیس بوک:
یوتوب:
آپارت:

دی ان ان