X

محصولات

 

قوطی کلیدها

قوطی کلید ها جعبه هایی با ابعاد 60*60 و در عمق های متفاوت میباشند که محلی برای بستن کلید و یا پریزها میباشند و در سه تیپ کاری ارائه میشوند که بسته به سازه بکار میروند.
تیپ اول قوطی کلید های با رابط میباشند که فقط در سازه های گچی مورد استفاده قرار میگیرند و فقط برای بستن کلید و پریزهای تک تک و بدون کادر چند خانه مورد استفاده میباشند
تیپ دوم قوطی کلید ها ی بی رابط میباشند که تمامی شرایط قوطی های الا را دارا میباشد بجز کلید و پریز های مورد استفاده که صرفا باید از کلید و پریز های استفاده کرد که شامل کادر های مجموع یا چند خانه باشند.
تیپ سوم قوطی کلید های درایوال میباشد این قوطی ها صرفا جهت دیوارهای از پیش ساخته شده تولید شده و به صورت تک تک یا گروهی بسته به نوع کلید و پریز مورد استفاده قرار میگیرند.

قوطی کلید ها عموما از مواد نو پلی پروبین تولید میشوند که دارای مقاومت و استقامت بالایی نسبت به سایر قوطی ها باشند.
عمق اکثر قوطی کلید ها بعد از اراده استاندارد جدید نظارت شهرداری از 4 سانت به 5 سانت و بیشتر تغییر پیدا کرده است.


 

قوطی کلیدها
از زبان مشتریان
 • سلام و خسته نباشید. مدیریت موسسه فنی و مهندسی پارسیان هستم.واقعا از همکاری با شما راضی هستم. تمامی نیاز های ساختمان را از شما تهیه کردم . تشکر از زحماتتون و ارائه خدمات عالیتون.

  آقای سالارشکوهی نیا

  مدیریت موسسه فنی و مهندسی پارسیان
 • با توجه به خریدهای انجام شده از آن مجموعه (لوله های پی وی سی خم سرد)، كاركنان توانمند و خوش‌ برخورد آن مجموعه با مهارت‌های علمی بالا، در پشتیبانی و خدمات از شما تشکر می نمایم

  رییس بخش خرید

  شرکت عمران تکلار
 • در طی بیش از 3 سال همکاری ارزشمند مجموعه دنیای برق در زمینه‌ی تامین ادوات برقی، سیم و کابل و تجهیزات روشنایی، نكته‌ای كه بیشتر توجه اینجانب را به خود جلب كرده است، ارائه‌ی خدمات فروش مناسب این شركت در اسرع وقت بوده كه بی‌شك این سیاست درست، موجب موفقیت روز افزون آن مجموعه شده است

  كارشناس انفورماتیك

  شرکت رهنمون فن آوری اطلاعات
 • واقعا از همکاری با شما در طی این سالها بسیار راضی و خوشنود هستیم.به امید موفقیت های روز افزون آن مجموعه

  آقای مجتبی عباسی

  مدیر فنی خرید شرکت رایان راه
منو
 • متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.

ما در شبکه های اجتماعی

ما را می توانید در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آخرین اخبارها و رویدادهای ما مطلع شوید.

تلگرام: 
اینستاگرام: 
فیس بوک:
یوتوب:
آپارت:

دی ان ان