X

محصولات

 

پست و تقسیم

 یکی از ابزارهای  که هم در ساختمان های مسکونی هم ساختمان های اداری و تجاری مورد مصرف میباشند پست های تلفنی و تقسیم های برقی توکار و روکار میباشند.

پست های تلفنی:
این پست ها که عموما در ورودی های ساختمان قرار میگیرند محل ابتدایی و تقسیم نهایی سیم های تلفن میباشند که از مخابرات به ساختمان ارائه میشوند
پست های تلفن در دو نوع فلزی و پلاستیکی و در شکل های روکار و توکار و با توجه به شرایط ساختمان از ترمینال های پیچی و یا کروز از 10 زوج به بالا مورد استفاده قرار میگیرند.

تقسیم های روکار و توکار:
جعبه تقسیم های روکار و توکار صرفا محلی برای تقسیم سیم های برق میباشند که با توجه به نوع کار و مورد مصرف از انواع توکار و روکار مورد استفاده قرار میگیرند.
جعبه تقسیم های روکار در ابعاد مختلف تولید و اراده میشوند.

پست و تقسیم
از زبان مشتریان
 • سلام و خسته نباشید. مدیریت موسسه فنی و مهندسی پارسیان هستم.واقعا از همکاری با شما راضی هستم. تمامی نیاز های ساختمان را از شما تهیه کردم . تشکر از زحماتتون و ارائه خدمات عالیتون.

  آقای سالارشکوهی نیا

  مدیریت موسسه فنی و مهندسی پارسیان
 • با توجه به خریدهای انجام شده از آن مجموعه (لوله های پی وی سی خم سرد)، كاركنان توانمند و خوش‌ برخورد آن مجموعه با مهارت‌های علمی بالا، در پشتیبانی و خدمات از شما تشکر می نمایم

  رییس بخش خرید

  شرکت عمران تکلار
 • در طی بیش از 3 سال همکاری ارزشمند مجموعه دنیای برق در زمینه‌ی تامین ادوات برقی، سیم و کابل و تجهیزات روشنایی، نكته‌ای كه بیشتر توجه اینجانب را به خود جلب كرده است، ارائه‌ی خدمات فروش مناسب این شركت در اسرع وقت بوده كه بی‌شك این سیاست درست، موجب موفقیت روز افزون آن مجموعه شده است

  كارشناس انفورماتیك

  شرکت رهنمون فن آوری اطلاعات
 • واقعا از همکاری با شما در طی این سالها بسیار راضی و خوشنود هستیم.به امید موفقیت های روز افزون آن مجموعه

  آقای مجتبی عباسی

  مدیر فنی خرید شرکت رایان راه
منو
 • متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.متن مورد نظر خود را اینجا بنویسید.

ما در شبکه های اجتماعی

ما را می توانید در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آخرین اخبارها و رویدادهای ما مطلع شوید.

تلگرام: 
اینستاگرام: 
فیس بوک:
یوتوب:
آپارت:

دی ان ان